دکتر سید علی موسوی

دکتر سید علی موسوی در سال 1354 در محله ی سجادیه واقع در خیابان دولت آباد یزد به دنیا آمده است. پدر محترمش ابتدا در صنعت ساختمان فعال بوده است و هم اکنون در حوزه ی فروش مصالح ساختمانی فعالیت می کند. او دوران دبستان و راهنمایی را در مدرسه ی بنی هاشم و طراز درس خوانده و در دبیرستان رازی دیپلم گرفته است. در سال 1372 با رتبه ی 1351برای گذراندن دوران عمومی پزشکی وارد دانشگاه یزد می شود. شهر شیراز و دانشگاه علوم پزشکی این شهر مقصد بعدی این پزشک حاذق برای گذراندن دوران تخصص در رشته ی گوش و حلق و بینی است. دکتر موسوی در سن 22 سالگی وارد زندگی مشترک خود شده است و تولد دو فرزندش را شیرین ترین اتفاق زندگی اش می داند. با ایجاد انگیزه های او، همسرش نیز وارد حرفه ی پزشکی می شود و هم اکنون در جامعه ی جراحان قلب استان یزد به فعالیت می پردازد.

mosavi

موسوی در اوقات فراغت تاریخ مطالعه می کند و می گوید اگر پزشکی را انتخاب نمی کردم قطعا در رشته ی تاریخ به اوج می رسیدم. از اینکه خدا او را واسطه ای برای کاهش درد و رنج مردم قرار داده است بسیار شاکر است و بزرگترین هدف و چشم اندازخود برای روزهای پیش رو رضایت مردم و فراهم آوردن امکانات مناسب جهت رفاه حال هرچه بیشتر بیماران قرار داده است. فراهم آوردن امکانات رفاهی در اتاق انتظار و نظم داخلی مطب و همینطور همدلی و صبوری در برخورد با بیمار گویای این مطلب است.

دکتر موسوی اخیرا با به کارگیری یکی از کاربردی و مدرن ترین نرم افزارهای نوبت دهی و مدیریت داخلی مطب قصد دارد روند نوبت گیری و پرونده سازی را برای بیمارانش تا اندازه ی قابل توجهی تسهیل کند.نظر (2)


قالب وردپرس